infoSzczawnica.pl

Reklama

wpieniny.pl

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

Witamy w świecie kajakarstwa górskiego...
MP Seniorów, Kraków PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 06. Sierpień 2011 14:44

Wyniki


 
Drugie miejsce na Pucharze Świata Juniorów PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 03. Sierpień 2011 12:45

W ubiegły weekend dwójka Wiercioch / Majerczak brała udział w zawodach Vajda Teen Cup (nieoficjalnym Pucharze Świata Juniorów) na torze w Bratysławie, zawodnicy Pienin zajęli drugie miejsce z niewielką stratą do zwycięskiej osady czeskiej Rohan / Svoboda. Gratulacje !

Oprócz osady Pienin, na starcie stanęli również inni reprezentanci Polski. W K1 juniorek Monika Liptak (Spływ Sromowce Wyżne) zajęła 5 miejsce. W C1 juniorów Michał Kołomański był na 7 pozycji. W konkurencji K1 juniorów o podium walczył Maciej Okręglak (Start Nowy Sącz), 50 pkt karnych, przy najlepszym czasie przejazdu, nie pozwoliło jednak na bardzo wysoką pozycję. Zajął 9 miejsce, pozycję wyżej był Paweł Reszelewski  (LKK Drzewica).

Szczegółowe wyniki wszystkich konkurencji

 
MP Juniorów i OOM PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 27. Lipiec 2011 16:32

W Drzewicy w ubiegły weekend odbyły się MP Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (startują juniorzy młodsi). Mistrzostwo Polski Juniorów zdobyła dwójka Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak. Bardzo dobrze spisały się dziewczyny w kategorii juniorek młodszych,  Izabella Węglarz zdobyła srebro, a Ewa Hurkała brąz. Bardzo niewiele zabrakło, aby medal na Olimpiadzie zdobył również Jan Węglarz, który zajął czwartą pozycję w K1. W klasyfikacji drużynowej Pieniny zajęły trzecie miejsce.

Szczegółowe zestawienie wyników OOM

Najlepsi zawodnicy Pienin

 
Złoto dwójki Wiercioch / Majerczak w zespole PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 19. Lipiec 2011 16:43

Zawodnicy KS Pieniny Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zdobyli złoty medal w zespole C2x3, indywidualnie zajęli piątą pozycję na ME Juniorów i Młodzieżowców w Banja Luce (Bośnia i Hercegowina). Gratulacje!

Łącznie Polacy zdobyli 5 medali. Na najwyższym stopniu podium stanął Mateusz Polaczyk (AWF Kraków) w konkurencji K1 młodzieżowców oraz bracia Brzezińscy (również AWF Kraków) w C2 juniorów. Srebrny medal zdobył zespół K1 juniorów: Maciej Okręglak (Start Nowy Sącz), Bartosz Dębowski (LKK Drzewica) i Eryk Lejmel (KKK Kraków). Po brązowy medal w C1 juniorów sięgnął Igor Sztuba


Oficjalne wyniki

Nagranie z finałów U23

 
ME Juniorów i U23 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 10. Lipiec 2011 21:22

Materiał i newsy dotyczące ME które od piątku rozpoczynają się w Banja Luce

 
Puchar Burmistrza, podsumowanie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 10. Lipiec 2011 12:22

Wyniki

Zdjęcia

 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2010 KS Pieniny