infoSzczawnica.pl

Reklama

wpieniny.pl

Reklama

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

Witamy w świecie kajakarstwa górskiego...
Mistrzostwa Polski Seniorów PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 11. Sierpień 2014 18:44

Dwa brązowe medale to dorobek zawodników KS Pieniny podczas Mistrzostw Polski rozegranych w Krakowie. Po medale sięgnęli Ewa Hurkała w C1 kobiet oraz osada Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak w C2. Mistrzami Polski zostali: Joanna Mędoń Polaczyk (Zawisza Bydgoszcz) w K1 kobiet, Justyna Janczy (Spływ Sromowce Wyżne) w C1 kobiet, Michał Pasiut (AZS AWF Kraków) w K1 mężczyzn, Grzegorz Hedwig (Start Nowy Sącz) w C1 i osada Piotr Szczepański / Marcin Pochwała (KKK Kraków) w C2. Gratulujemy!

 
Puchar Prezydenta Krakowa 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 09. Sierpień 2014 08:22

Przedsmakiem rywalizacji w Mistrzostwach Polski seniorów były piątkowe zawody o Puchar Prezydenta Krakowa. Zawodnicy KS Pieniny, w większości młodzicy i juniorzy po raz kolejny godnie zaprezentowali swój klub, startując w rywalizacji open ze starszymi zawodnikami. W C1 mężczyzn Wiktor Czaja zajął 12 miejsce i ma duże szansę walki o finał Mistrzostw Polski. Na 24 miejscu został sklasyfikowany Kacper Zachwieja. W K1 kobiet Małgorzata Mędoń również zajęła 12 miejsce.

Ciekawy przebieg miała rywalizacja w C2 gdzie w czołówce o zwycięstwo walczyli zawodnicy z Polski i Rosji. Ostatecznie Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zajęli 4 miejsce, Konrad Szymanek i Rafał Sarata 7 pozycję, a najmłodsi Kacper Zachwieja i Bartosz Kubik skończyli zawody na 11 miejscu. W K1 mężczyzn Piotr Mędoń został sklasyfikowany na 11 miejscu, Jan Węglarz 14 pozycja, Bartosz Kubik 18, Oskar Maciąga 21, Kacper Majerczak 23, Krzysztof Majerczak 26, Rafał Sarata 30. W C1 kobiet Ewa Hurkała skończyła zawody na wysokim 6 miejscu, a Małgorzata Mędoń na 9. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

WYNIKI

 
Puchar Świata Praga 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 22. Czerwiec 2014 13:05

Ostatecznie Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zajęli 13 miejsce podczas PŚ w Pradze, w zespole wraz z osadami Piotr Szczepański / Marcin Pochwała (indywidualnie zawody skończyli na 2 miejscu) i Filip Brzeziński / Andrzej Brzeziński (4 pozycja) skończyli rywalizację na 2 miejscu. Gratulacje!

 
Puchar Świata Praga 2014 - eliminacje PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Piątek, 20. Czerwiec 2014 18:54

Rywalizacja w Pucharze Świata przenosi się do Pragi. Dzisiejsze eliminacje Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak mogą uznać za zaliczone, ostatecznie zajęta 15 pozycja pozwala realnie myśleć o dobrym wyniku w niedzielę. 

Wyniki live i relacja

 
Puchar Świata Tacen 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 15. Czerwiec 2014 20:14

Osada Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak ostatecznie została sklasyfikowana na 19 pozycji podczas drugiej edycji tegorocznego Pucharu Świata w Tacen. Bardzo duży błąd i konieczność wykonania eskimoski na końcowym fragmencie trasy spowodowały ominięcie dwóch bramek w przejeździe półfinałowym, co było jednoznaczne z brakiem awansu do finału, w konkurencji drużynowej Polacy nie wystartowali. 

Wyniki i wideo

 
Puchar Świata Tacen 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 12. Czerwiec 2014 11:34

Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak będą reprezentować Polskę podczas drugiej edycji tegorocznego Pucharu Świata, tym razem w słoweńskim Tacen. Eliminacje już jutro, a półfinały i finały C2 w niedzielę.

Przedsmakiem rywalizacji w Pucharze Świata był wczorajszy slalom równoległy w centrum Ljubljany. Osada Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak pomimo przegranej w ćwierćfinale pokazała się z dobrej strony, punkt karny (za dotknięcie doliczana była jedna sekunda) sprawił, że przegrali minimalnie z czeską osadą Jonas Kaspar / Marek Sindler, którzy blisko byli zwycięstwa w całych zawodach i z kolei dopiero w finale przegrali z osadą niemiecką Thomas Becker / Robert Behling. Pomimo trochę innego rodzaju rywalizacji niż w klasycznym slalomie wyniki pokazują, że czasy przejazdów osiągane przez dwójkę KS Pieniny są już bliskie czasom światowej czołówki, przy odrobinie szczęścia mają dużą szansę na niedzielny finał.

Wyniki "Paralelni Slalom za nagrado Mesta Ljubljana 2014"


 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2010 KS Pieniny