infoSzczawnica.pl

Reklama

wpieniny.pl

Reklama

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

Witamy w świecie kajakarstwa górskiego...
Memoriał Wernerów 2014 - Liga Młodzików PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 02. Wrzesień 2014 08:03

Kolejny rzut Ligi Młodzików został rozegrany podczas Memoriału Wernerów w sobotę, rywalizacja miała ciekawy charakter ze względu na to, że w niedzielę zawodnicy rywalizowali o tytuł Mistrza Polski Młodzików. Zawodnicy KS Pieniny zajmowali czołowe miejsca w każdej konkurencji. W rywalizacji K1 młodziczek wygrała Małgorzata Mędoń, która zajęła również drugie miejsce w konkurencji C1. W C1 młodzików wygrał Kacper Zachwieja, a w parze z Bartoszem Kubikiem zajęli także pierwsze miejsce w C2. W K1 młodzików na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Kubik, a drugie miejsce zajął Kacper Majerczak. Gratulacje!  

Wyniki

 
Puchar Pienin PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 16. Sierpień 2014 18:39

W Krościenku została rozegrana kolejna edycja Międzynarodowego Pucharu Pienin im. Bronisława Warusia. Zawody były jednocześnie kolejną edycją Pucharu Polski i Ligi Młodzików. KS Pieniny wygrał w klasyfikacji drużynowej. Gratulacje! Najwyższe miejsca indywidualnie zajęli:

Kategoria K-1 M (młodzików)
- Bartosz Kubik I m.
- Kacper Majerczak II m.
- Ernest Szczepaniak IV m

Kategoria K-1 K (młodziczek)
- Małgorzata Mędoń I m.

Kategoria C-2 M (młodzików)
- Bartosz Kubik/Kacper Zachwieja I m.

Kategoria C-1 K (młodziczek)
- Małgorzata Mędoń III m.

Kategoria C-1 M (młodzików)
- Kacper Zachwieja III m.

Kategoria K-1 M (juniorów)
- Oskar Maciąga V m.

Kategoria C-2 M (juniorów)
- Oskar Maciąga/Wiktor Czaja II m.
- Konrad Szymanek/Rafał Sarata IV m.

Kategoria C-1 K (juniorek)
- Ewa Hurkała I m.

 
Nocny Slalom Kajakowy PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Piątek, 15. Sierpień 2014 19:51

Rywalizację w Memoriale Wernerów 30.08 poprzedzą zaplanowane na tydzień wcześniej zawody w Nocnym Slalomie Kajakowym, w sobotę 23.08. Zapraszamy zawodników i sympatyków kajakarstwa, którzy będą mieli okazję obejrzeć ciekawą rywalizację składającą się z dwóch przejazdów, w pierwszym na zawodników czekać będą zadania sprawnościowe, a drugi przejazd to już typowy slalom na krótkim odcinku z 8-10 bramkami. Serdecznie zapraszamy! Udział w zawodach jest bezpłatny. Początek rozpoczęcia zawodów o 20.30.

Regulamin zawodów

 
Mistrzostwa Polski Seniorów PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 11. Sierpień 2014 18:44

Dwa brązowe medale to dorobek zawodników KS Pieniny podczas Mistrzostw Polski rozegranych w Krakowie. Po medale sięgnęli Ewa Hurkała w C1 kobiet oraz osada Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak w C2. Mistrzami Polski zostali: Joanna Mędoń Polaczyk (Zawisza Bydgoszcz) w K1 kobiet, Justyna Janczy (Spływ Sromowce Wyżne) w C1 kobiet, Michał Pasiut (AZS AWF Kraków) w K1 mężczyzn, Grzegorz Hedwig (Start Nowy Sącz) w C1 i osada Piotr Szczepański / Marcin Pochwała (KKK Kraków) w C2. Gratulujemy!

 
Puchar Prezydenta Krakowa 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 09. Sierpień 2014 08:22

Przedsmakiem rywalizacji w Mistrzostwach Polski seniorów były piątkowe zawody o Puchar Prezydenta Krakowa. Zawodnicy KS Pieniny, w większości młodzicy i juniorzy po raz kolejny godnie zaprezentowali swój klub, startując w rywalizacji open ze starszymi zawodnikami. W C1 mężczyzn Wiktor Czaja zajął 12 miejsce i ma duże szansę walki o finał Mistrzostw Polski. Na 24 miejscu został sklasyfikowany Kacper Zachwieja. W K1 kobiet Małgorzata Mędoń również zajęła 12 miejsce.

Ciekawy przebieg miała rywalizacja w C2 gdzie w czołówce o zwycięstwo walczyli zawodnicy z Polski i Rosji. Ostatecznie Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zajęli 4 miejsce, Konrad Szymanek i Rafał Sarata 7 pozycję, a najmłodsi Kacper Zachwieja i Bartosz Kubik skończyli zawody na 11 miejscu. W K1 mężczyzn Piotr Mędoń został sklasyfikowany na 11 miejscu, Jan Węglarz 14 pozycja, Bartosz Kubik 18, Oskar Maciąga 21, Kacper Majerczak 23, Krzysztof Majerczak 26, Rafał Sarata 30. W C1 kobiet Ewa Hurkała skończyła zawody na wysokim 6 miejscu, a Małgorzata Mędoń na 9. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.

WYNIKI

 
Puchar Świata Praga 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 22. Czerwiec 2014 13:05

Ostatecznie Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak zajęli 13 miejsce podczas PŚ w Pradze, w zespole wraz z osadami Piotr Szczepański / Marcin Pochwała (indywidualnie zawody skończyli na 2 miejscu) i Filip Brzeziński / Andrzej Brzeziński (4 pozycja) skończyli rywalizację na 2 miejscu. Gratulacje!

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2010 KS Pieniny