infoSzczawnica.pl

Reklama

wpieniny.pl

Reklama

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

Witamy w świecie kajakarstwa górskiego...
Podziękowanie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 25. Luty 2014 13:36

Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie i pomoc Panu Krzysztofowi Sarata podczas jego trzyletniej, charytatywnej pracy na rzecz Klubu na stanowisku Prezesa. Dziękujemy za cały trud, wkładany zarówno w organizację zawodów, pozyskiwanie sponsorów, modernizację siłowni i budynku przystani, ale także wykonywanie szeregu mniejszych, codziennych spraw pojawiających się w Klubie, realizowanych zawsze z otwartością i chęcią pomocy,  pomimo posiadania licznych obowiązków wynikających z pracy zawodowej.  

Zarząd Klubu Sportowego "Pieniny"

 
Zmiany w Zarządzie Klubu PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 25. Luty 2014 00:00

Podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo - Wyborczego mającego miejsce 16.02 wybrano Członków Zarządu KS Pieniny. Skład nowego Zarządu to: Adam Czaja - prezes, Jacek Żebracki - wiceprezes, Zbigniew Węglarz - skarbnik, Wojciech Wiercioch - sekretarz, Zbigniew Czaja - członek zarządu. Nowemu Zarządowi życzymy owocnej współpracy. Przed działaczami Klubu  wiele wyzwań, przede wszystkim organizacja imprez sportowych, takich jak Puchar Burmistrza Szczawnicy dla dzieci i młodzieży (05.07), Memoriał Wernerów (30.08), który będzie również finałowymi zawodami Pucharu Polski w slalomie.

W tym sezonie KS Pieniny powraca także do tradycji rozgrywania w Szczawnicy zawodów w zjeździe. Oprócz Mistrzostw Polski w zjeździe, planowanych na ostatni weekend września, dojdzie tydzień później, do rozegrania Pucharu Polski w biegach długodystansowych podczas Maratonu Papieskiego. Liczymy także, że nowy Zarząd poważnie podejdzie do podtrzymania idei rozgrywania Mistrzostw Polski Młodzików w slalomie i nawiążę w tym celu współpracę z innymi Klubami, ponieważ dotychczasowe dwie edycje tych zawodów przynosiły sporo medali młodym zawodnikom Pienin i wiele tytułów Mistrza Polski, a zawody te obecnie nie są ujęte w kalendarzu PZKaj. 


 
Zgrupowanie w Kościelisku 2014 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 17. Luty 2014 00:00

Zawodnicy KS Pieniny w dniach 10.02 - 14.02 uczestniczyli w obozie zimowym zorganizowanym w Kościelisku. Obóz był przede wszystkim okazją do realizacji treningów w postaci biegów narciarskich, których z powodu braku śniegu, nie udaje się realizować w Szczawnicy. Podczas zgrupowania rozegrano również wewnętrzne zawody, które były jednocześnie kolejną edycją zawodów w narciarstwie biegowym śladami Staszka Długiego. 

ZDJĘCIA

 
Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 04. Luty 2014 14:01

Zarząd Klubu Sportowego "Pieniny" w Szczawnicy ma zaszczyt zaprosić wszystkich członków, sympatyków i kibiców  na Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze, które odbędzie się w dniu 16.02.2014 r. o godzinie 16:00 w budynku Gimnazjum Publicznego w Szczawnicy przy ulicy Głównej 116.


Ogłoszenie
Regulamin Zebrania

 
VI Noworoczny Slalom Równoległy - Kraków 2013 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 12. Styczeń 2014 19:15

Pierwsze w tym sezonie zawody zostały rozegrane na torze w Krakowie. Zawody, jak co roku, miały postać slalomu równoległego. Awans do finału, w każdej konkurencji, uzyskały cztery najlepsze czasy. Osada Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak uplasowała się na drugim miejscu w C2, pomimo najszybszego czasu punkty karne nie pozwoliły na zwycięstwo. Na krótkiej trasie, średni czas przejazdu ok. 30 sek, bardzo dobrze spisał się także Krzysztof Majerczak, zajmując 11 pozycję. Zawodnicy pokazali, że liczą się w walce o awans na kwietniowe Mistrzostwa Świata juniorów i U23, które odbędą się na olimpijskim torze w Penrith w Australii. W poszczególnych konkurencjach zwyciężyli: Klaudia Zwolińska - Start Nowy Sącz (K1 kobiet), Filip i Andrzej Brzezińscy - AWF Kraków (C2 mężczyzn), Justyna Janczy - Spływ Sromowce (C1 kobiet), Wojciech Pasiut - Start Nowy Sącz (C1 mężczyzn), Eryk Lejmel - KKK Kraków (K1 mężczyzn).

Wyniki ze strony organizatora

 
Życzenia świąteczne PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 24. Grudzień 2013 11:10

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2010 KS Pieniny