Przekaż 1% podatku

Wspierają nas

Zawody w Drzewicy
Poniedziałek, 24. Wrzesień 2012 01:00

W weekend na torze w Drzewicy zostały rozegrane kolejne w tym sezonie regaty. W piątek zawodnicy przystąpili do rywalizacji w zawodach memoriałowych im. Roberta Korzeniewskiego, założyciela klubu w Drzewicy, trenera kadry narodowej, który doprowadził zawodników z Drzewicy, osadę Krzysztof Kołomański / Michał Staniszewski do srebrnego medalu na Igrzyskach w Sydney w 2000r. Równolegle z Memoriałem zostały rozegrane finałowe zawody Ligi Młodzików. Zawodnicy Pienin wygrali w konkurencji C2 zarówno w konkurencji open jak i młodzikach. Na najwyższym stopniu podium stanęła osada Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak, a także ich młodsi koledzy Wiktor Czaja i Oskar Maciąga.

W sobotę zostały rozegrane eliminacje do finału Pucharu Polski i Młodzieżowych Mistrzostw Polski (do 23 lat). Niedzielne finały przyniosły brązowy medal dla osady Wiercioch / Majerczak. Gratulacje !