Przekaż 1% podatku

Wspierają nas

Puchar Europy Juniorów - Czeskie Budziejowice
Piątek, 09. Sierpień 2013 19:16

Kolejna odsłona Pucharu Europy Juniorów w Czeskich Budziejowicach, będąca jednocześnie zawodami "Nadzieji Olimpijskich", przyniosła znów sukcesy zawodników KS Pieniny. Bardzo dobrze w rywalizacji C1 kobiet spisała się Ewa Hurkała, która wywalczyła srebrny medal rywalizując z mocnymi zawodniczkami z Francji, Słowenii, Czech, Niemiec w kategorii "open" w której startowały wszystkie juniorki do 18 roku życia. W kategorii K1 mężczyzn do lat 16 na trzeciej pozycji uplasował się natomiast Krzysztof Majerczak, również ścigając się z liczną rzeszą zawodników z czołowych europejskich krajów, przegrał jedynie z dwoma zawodnikami gospodarzy. Bardzo dobrą dyspozycję potwierdził Wiktor Czaja, który także zdobył brązowy medal w konkurencji C1 U14.