infoSzczawnica.pl

Reklama

wpieniny.pl

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

XIII Puchar Burmistrza MiG Sz-ca , regaty dla dzieci i młodzieży w slalomie kajakowym 2018 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 12. Lipiec 2018 05:52

W sobotę, 30 czerwca 2018 r. na naturalnym torze kajakowym na Dunajcu odbył się XIII Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica - Regaty dla dzieci i młodzieży w slalomie kajakowym.
W  tegorocznej edycji zawodów, zmagania w kajaku podjęły  144 osoby  z ośmiu klubów sportowych: KS Start Nowy Sącz, AZS-AWF Kraków, KS START Nowy Sącz , SKP Dolny Kubin , KS PIENINY Szczawnica  , UKS „Spływ” Sromowce, LKK Drzewica, LUKS Kwisa Leśna ,oraz  KKK Kraków.
Startujący w zawodach kajakarze mieli do pokonania trasę slalomu z rozstawionymi 19 bramkami.
Laureaci zajmujący od I do III miejsca otrzymali okolicznościowe statuetki, oraz pamiątkowe dyplomy.. W drużynowej punktacji najlepsze wyniki osiągnęli kajakarze z KS "Start" Nowy Sącz, drugie miejsce zajął krakowski klub AZS – AWF Kraków, natomiast trzecią lokatę wywalczył LUKS Kwisa z Leśnej.
Najmłodszą zawodniczką zawodów okazała się Lenka Izova  z Dolnego Kubina natomiast najmłodszym zawodnikiem okazał się Kulczycki Konrad z Krakowa.
 Serdeczne gratulacje i podziękowania za udział dla wszystkich uczestników rywalizacji, które zostały rozegrane  przekazał Burmistrz Szczawnicy - Grzegorz Niezgoda.

K-1 Dziewczyn 2000-20003 :
1. Hajduga Martyna  - KS Starta Nowy Sącz
2. Cecurska Zuzanna – AZS-AEF Kraków
3. Kielan Natalia - AZS-AEF Kraków

K-1 Dziewczyn 2004-2005 :
1. Brzeska Dominika – KS Start Nowy Sącz
2. Izova Petronela – SKP Dolny Kubin
3. Liber Katarzyna – KS Start Nowy Sącz

K-1 Dziewcząt 2006 i młodsze :
1. Mejdova Rebeka – SKP Dolny Kubin
2. Danek Hanna – KS Start Nowy Sącz
3. Piprek Zuzanna- KS Start Nowy Sącz
C-2 chłopców 2000-2003 :
Jakub Dyda – KS Pieniny

C-2 chłopców 2004 i młodsi :
1. Fabiański Wojciech  , Krzysztof Aleks – LUKS Kwisa Leśna
2. Kowalczyk Wiktor, Sztuba Oliwer - LUKS Kwisa Leśna
3. Dziura Damian, Jamrozik Jakub – AZS-AWF Kraków

C-1 Dziewczyn 2000- 2003 :
1. Kielan Natalia - AZS-AWF Kraków
2. Hajduga Martyna – KS Start Nowy Sącz
3. Cecurska Zuzanna - AZS-AWF Kraków

C-1 Dziewczyn 2004 i młodsze :
1. Liber Katarzyna - KS Start Nowy Sącz
2. Izova Ptronela – SKP Dolny Kubin
3. Majdova Rebecka - SKP Dolny Kubin

C-1 Chłopca 2000-2003 :
1.Pauli Jakub - AZS-AWF Kraków
2. Szymanek Bartłomiej – KS Pieniny
3. Dyda Jakub - KS Pieniny

C-1 ćhłopcy 2004 i młodsi :
1. Fabiański Wojciech – LUKS Kwisa Leśna
2. Krzysztof Aleks – LUKS Kwisa Leśna
3. Sztuba Oliwier - LUKS Kwisa Leśna

K-1 Chłopców 2000-2003 :
1. Szymanek Bartłomiej – KS Pieniny
2. Brański Jacek – AZS AWF Kraków
3. Dyda Jakub – KS Pieniny

K-1 Chłopców 2004 – 2005 :
1. Regiec Wiktor – KS Pieniny
2. Kasiński Ariel – LKK Drzewica
3. Piprek Jan – KS Start Nowy Sącz

K-1 Chłopców 2006 – młodsi :
1. Biernat Piotr – KS Start Nowy Sącz
2. Puczel Igor – LUKS Kwisa Leśna
3. Szczepaniak Wiktor – KS Pienin


źródło: UMiG Szczawnica

 
© 2010 KS Pieniny