infoSzczawnica.pl

Reklama

wpieniny.pl

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

Zestawienie najlepszych wyników / sezon 2010 PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Świata Juniorów, Foix, Francja

C2 mężczyzn Michał Wiercioch, Grzegorz Majerczak 3 miejsce, w C2x3 4 miejsce
K1 mężczyzn Rafał Polaczyk 14 miejsce, w K1x3 6 miejsce

Mistrzostwa Europy Juniorów, Markkleeberg, Niemcy

C2 mężczyzn Michał Wiercioch, Grzegorz Majerczak 1 miejsce, w C2x3 1 miejsce
K1 mężczyzn Rafał Polaczyk 3 miejsce, w K1x3 5 miejsce

Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie, Drzewica

K1 mężczyzn Rafał Polaczyk 10 miejsce
C2 mężczyzn Grzegorz Majerczak/ Michał Wiercioch 5 miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w slalomie, Wietrznice

C1 mężczyzn Grzegorz Kwiatek 4 miejsce, Artur Wojtaszek 10 miejsce
C2 mężczyzn Grzegorz Kwiatek / Hubert Klimek 4 miejsce

MP w Zjeździe i Sprincie, Szczawnica

Zjazd
K1 Juniorzy, Rafał Polaczyk 2 miejsce, Jan Węglarz 5 miejsce
C2 mężczyzn, Adam Czaja / Piotr Mędoń 6 miejsce, Radosław Wojtaszek / Artur Wojtaszek 8 miejsce
C1 mężczyzn, Grzegorz Kwiatek 2 miejsce, Hubert Klimek 9 miejsce
K1 kobiet, Iwona Polaczyk 8 miejsce
K1 juniorek, Karolina Dziurna 7 miejsce, Izabella Węglarz 10 miejsce
C2 juniorzy, Grzegorz Majerczak/ Michał Wiercioch 1 miejsce
C1 juniorzy, Michał Kubik 4 miejsce
C1x3 Adam Czaja, Piotr Mędoń, Grzegorz Kwiatek 3 miejsce

Sprint
C1 mężczyzn, Grzegorz Kwiatek 4 miejsce, Michał Kubik 9 miejsce, Hubert Klimek 10 miejsce
C2 mężczyzn, Grzegorz Majerczak/ Michał Wiercioch 4 miejsce, Radosław Wojtaszek / Artur Wojtaszek 5 miejsce
K1 mężczyzn, Rafał Polaczyk, 7 miejsce

Puchar Polski, Wietrznice

Punktacja Drużynowa Pucharu Polski, KS Pieniny, 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorów w slalomie, Leśna

K1 juniorów, Rafał Polaczyk 1 miejsce
C1 juniorów, Grzegorz Majerczak 7 miejsce, Michał Wiercioch 8 miejsce
K1 juniorki, Karolina Dziurna 2 miejsce
C2 juniorów, Michał Wiercioch / Grzegorz Majerczak 3 miejsce, Michał Kubik / Radosław Wojtaszek 8 miejsce Robert Dyrek / Mateusz Lizoń 9 miejsce

Olimpiada Młodzieży, Leśna

K1 juniorów młodszych, Jan Węglarz 4 miejsce
K1 juniorek młodszych, Izabella Węglarz, 4 miejsce





 
© 2010 KS Pieniny