Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
Projekt pn. "Kajakarstwo na medal - szkolenie zawodników KS Pieniny". PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 19. Grudzień 2021 23:10


Między lipcem a listopadem bieżącego roku, przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego realizowany był projekt pn. "Kajakarstwo na medal - szkolenie zawodników KS Pieniny". W programie wzięło udział 10 zawodników naszego klubu. Zajęcia odbywały się 6 razy w tygodniu. 
Memoriał im. A i A Wernerów 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Sierpień 2021 20:34


Klub Sportowy Pieniny Szczawnica zaprasza wszystkich sympatyków kajakarstwa na Memoriał im. A i A Wernerów. Zawody rozegrane zostaną w dniach 21-22 sierpnia.


21 sierpnia wystartują młodzicy. Bezpośrednio po ich starcie odbędzie się memoriał im. W.Piecyka- Mistrzostwa Polski Weteranów. Po zakończonych zmaganiach weteranów serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody 90-cio lecia powstania Klubu Pieniny, które odbędą się na przystani kajakowej w Szczawnicy o godzinie 17.30.


W drugim dniu zmagań na torze rywalizować będą młodzicy, juniorzy oraz seniorzy.  
śp. Stefan ,,Cenek" Kapłaniak PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Sierpień 2021 20:15


8 sierpnia 2021 roku odszedł do wieczności śp. Stefan ,,Cenek" Kapłaniak. Zarząd Klubu Sportowego Pieniny Szczawnica składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.

 

Stefan Kapłaniak był legendą polskiego kajakarstwa i jedynym pienińskim medalistom Olimpijskim- brązowy medal IO w Rzymie 1960. Uczestniczył w IO trzykrotnie. Zdobywał dwukrotnie Mistrzostwo Świata oraz Mistrzostwo Europy. Zdominował krajowe zawody sięgając po Mistrzostwo Polski 30-krotnie.


SPOCZYWAJ W POKOJU 
Mistrzostwa Polski Seniorów 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Sierpień 2021 20:05


W dniach 06-08 sierpnia na krakowskim torze na Kolnej odbyły się 73 Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie kajakowym. Nasi zawodnicy wywalczyli dwa medale w konkurencjach indywidualnych. Na 1 miejscu w C-2mixt stanęli Martyna Bednarczyk i Konrad Szymanek a w konkurencji K1M 3 miejsce wywalczył Krzysztof Majerczak. W konkurencjach zespołowych na 3 miejscu w K1M stanęli Krzysztof Majerczak, Mikołaj Mastalski oraz Kacper Majerczak. Podczas tych zawodów odbywały się również kwalifikacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 , które już za niespełna dwa tygodnie odbędą się w Solkan na Słowenii. Nasi zawodnicy znaleźli się wśród powołanych na te zawody. Martyna Bednarczyk wystartuje w C1K, Mikołaj Mastalski w C1M a w konkurencji K1M nasz klub będzie miał dwóch reprezentantów: Mikołaja Mastalskiego oraz Wiktora Regieca. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na Mistrzostwach Europy. 
Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Sierpień 2021 19:41


W ostatni weekend lipca w Leśnej odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). Zawodnikom naszego klubu udało się osiągnąć następujące lokaty: 


Kategoria Junior Młodszy:

- Martyna Bednarczyk zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w C-1, Mistrzyni Polski w K-1 oraz wraz z Tymoteuszem Słabiakiem złoty medal w C2 mixt,

- Tymoteusz Słabiak oprócz pierwszego miejsca w C2 mixt zajął 8 miejsce w C-1 oraz 10 miejsce w K-1,

- Oliwer Maciąga wywalczył 7 miejsce w K-1 oraz 9 miejsce w C-1 


Kategoria Junior:

- Wiktor Regiec wywalczył tytuł vice Mistrza Polski w K-1 a w kategorii C-1 uplasował się na 4 miejscu, 

- Mikołaj Mastalski w K-1 ukończył rywalizację na 10 miejscu a w C-1 wywalczył tytuł Vice Mistrza Polski Juniorów. 


Po raz pierwszy w Historii Mistrzostw Polski, rozegrana została konkurencja Extreme. Mikołaj Mastalski zajął 3 miejsce a Wiktor Regiec 4 miejsce.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2021