wpieniny.pl

Perfect Facebook Like Box Sidebar

Wspierają nas

Aktualności
Wysokie lokaty naszych wychowanków na Mistrzostwach Europy Seniorów PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator
Poniedziałek, 12. Czerwiec 2017 07:00

W Mistrzostwach Europy Seniorów w kajakarstwie górskim, które odbywały się w dniach 01-04.06.2017 r w Tacen w Słowenii, brali udział wychowankowie Klubu Sportowego „PIENINY”. Ogromny sukces osiągnął Mateusz Polaczyk, który w konkurencji K-1 M został Mistrzem Europy a z kolegami z drużyny przywiózł medal brązowy w konkurencji zespołowej. Michał Wiercioch wraz z Grzegorzem Majerczakiem wywalczyli indywidualnie wysokie 6 miejsce w C-2 M. A w konkurencji zespołowej wraz z kolegami wywalczyli Vice Mistrzostwo Europy.
W Mistrzostwach Europy brała także udział Ewa Hurkała, która ukończyła rywalizację na kwalifikacjach. Serdecznie wszystkim gratulujemy wysokich wyników oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Brawo Wiktor! PDF Drukuj Email
Środa, 24. Maj 2017 05:33

Na torze w Krakowie odbyły się zawody zaliczane do LIGI MŁODZIKÓW w sobotę  zawodnik KS PIENINY Wiktor Regiec  w mocno obsadzonej konkurencji K-1 wywalczył wysoką trzecia lokatę. W niedzielnym starcie okazał się już bezkonkurencyjny wygrywając zawody  duża przewagą nad rywalami. Wiktorowi gratulujemy udanych startów i trzymamy kciuki za jego dobry sezon

Co nowego w KS Pieniny? PDF Drukuj Email
Środa, 24. Maj 2017 05:30

Za nami bardzo ciężki okres startowy, w ciągu dwóch tygodni nasi zawodnicy startowali w czterech startach, które miały wyłonić reprezentację polski juniorów na sezon 2017. Nasz Bartek Kubik okazał się bezkonkurencyjny i zapewnił sobie już w trzech startach miejsce w reprezentacji . Będziemy mocno trzymali kciuki za jego występy na Mistrzostwach Świata i Europy. Podczas tych startów nie dużo zabrakło Kacprowi Zachwieji  aby wszedł do Reprezentacji Polski. Drzwi do reprezentacji  mogą się ponownie otworzyć na Mistrzostwach Polski Juniorów więc czeka nas  ciężka praca i kto wie......Teraz przed nami nowe cele za które mocno trzymamy kciuki.

Krakowskie slalomy PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Kwiecień 2017 15:05

Obóz i zawody na Słowacji PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Kwiecień 2017 14:10

Z końcem kwietnia zawodnicy naszego klubu udali się na obóz do słowackiego Liptovskiego Mikulasza, po zakończonym obozie wzięli oni udział w pierwszych zawodach w tym sezonie "Liptovskich Slalomach"