Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
Puchar Prezydenta Miasta Krakowa PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 01. Lipiec 2021 21:38


W dniu 30.05.2021 zakończył się Puchar Prezydenta Miasta Krakowa. Wyniki zawodów były sumą dwudniowych zawodów. Nasi zawodnicy uplasowali się kilkukrotnie na podium. W konkurencji K-1 młodzików III miejsce wywalczył Mateusz Hamerski ustępując miejsca na podium tylko dwóm zawodnikom z Kanady. W konkurencji C-2 Mix rozegrana została konkurencja open, gdzie rywalizowali młodzicy ze starszymi kolegami. Rywalizację wygrała osada z KS Pienin w składzie Martyna Bednarczyk oraz  Konrad Szymanek, na III miejscu uplasowali się Sandra Maciąga oraz Mateusz Hamerski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom osiągniętych wyników. 
Pierwszy rzut Ligi Młodzików PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 01. Lipiec 2021 21:23


W sobotę 29 maja 2021 obył się pierwszy rzut Ligi Młodzików. Na wymagającym i trudnym torze nasz klub reprezentowali: Sandra Maciąga, Aleksandra Dusik oraz Mateusz Hamerski. W K-1 młodzików I miejsce wywalczył Mateusz Hamerski. W K-1 młodziczek  na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Dusik, natomiast Sandra Maciąga wywalczyła V miejsce. W C-2 mix Mateusz z Sandra zdobyli III miejsce. Gratulujemy naszym młodym zawodnikom osiągniętych wyników. Następny rzut ligi młodzików odbędzie się w czerwcu w Szczawnicy podczas zawodów o Pucharze Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. 
Krzysztof Majerczak z przepustką na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 08. Maj 2021 22:11


Mamy to! Kolejny Olimpijczyk z KS PIENINY. Po Marii Ćwiertniewicz, która startowała w Monachium w 1972r i Grzegorzu Saracie startującym w Barcelonie w 1992r, sztuka ta udała się Krzysztofowi Majerczakowi. Krzysiek zdobył olimpijską przepustkę podczas Mistrzostw Europy Seniorów we włoskiej Ivrei, zajmując 12 miejsce w kategorii K1 mężczyzn. Warto również nadmienić, że Krzysiek sam na to zapracował, zdobywając dla naszego kraju ostatnie wolne miejsce olimpijskie. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.  
Mistrzostwa Europy Seniorów - Ivrea 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 08. Maj 2021 21:55


Dnia 06.05.2021 rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Seniorów w slalomie we włoskiej Ivrei. Nasz klub reprezentuje Krzysztof Majerczak, który będzie walczył o kwalifikację olimpijską Tokio 2021. Pierwszy mały krok udało się Krzyśkowi poczynić, pewnie przeszedł kwalifikacje i w sobotę 8 maja powalczy o marzenia każdego sportowca. Cały klub trzyma kciuki.  
Zawodnicy KS PIENINY z kwalifikacją do reprezentacji Polski na pierwszą część sezonu 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 16:34


W dniu wczorajszym zakończyły się dwutygodniowe starty kwalifikacyjne do reprezentacji. W kategorii seniorów Krzyszysztof Majerczak potwierdził swoją wysoka formę i pewnie awansował do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i dwa Puchary Świata. Podczas Mistrzostw Europy we włoskiej Ivrei będzie starał się wywalczyć kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021. W grupie juniorów kwalifikacje reprezentacyjną w konkurencji K1 oraz C1 wywalczył Mikołaj Mastalski. Z kolei wśród dziewcząt Martyna Bednarczyk uzyskała awans w konkurencji C1 oraz K1. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz wszystkim tym którym udało się zakwalifikować do reprezentacji. Powodzenia w tych najważniejszych startach. 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2021