Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
Pierwszy rzut Ligi Młodzików PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 01. Lipiec 2021 21:23


W sobotę 29 maja 2021 obył się pierwszy rzut Ligi Młodzików. Na wymagającym i trudnym torze nasz klub reprezentowali: Sandra Maciąga, Aleksandra Dusik oraz Mateusz Hamerski. W K-1 młodzików I miejsce wywalczył Mateusz Hamerski. W K-1 młodziczek  na najniższym stopniu podium stanęła Aleksandra Dusik, natomiast Sandra Maciąga wywalczyła V miejsce. W C-2 mix Mateusz z Sandra zdobyli III miejsce. Gratulujemy naszym młodym zawodnikom osiągniętych wyników. Następny rzut ligi młodzików odbędzie się w czerwcu w Szczawnicy podczas zawodów o Pucharze Burmistrza Miasta i Gminy Szczawnica. 
Krzysztof Majerczak z przepustką na Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 08. Maj 2021 22:11


Mamy to! Kolejny Olimpijczyk z KS PIENINY. Po Marii Ćwiertniewicz, która startowała w Monachium w 1972r i Grzegorzu Saracie startującym w Barcelonie w 1992r, sztuka ta udała się Krzysztofowi Majerczakowi. Krzysiek zdobył olimpijską przepustkę podczas Mistrzostw Europy Seniorów we włoskiej Ivrei, zajmując 12 miejsce w kategorii K1 mężczyzn. Warto również nadmienić, że Krzysiek sam na to zapracował, zdobywając dla naszego kraju ostatnie wolne miejsce olimpijskie. Serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.  
Mistrzostwa Europy Seniorów - Ivrea 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Sobota, 08. Maj 2021 21:55


Dnia 06.05.2021 rozpoczęły się Mistrzostwa Europy Seniorów w slalomie we włoskiej Ivrei. Nasz klub reprezentuje Krzysztof Majerczak, który będzie walczył o kwalifikację olimpijską Tokio 2021. Pierwszy mały krok udało się Krzyśkowi poczynić, pewnie przeszedł kwalifikacje i w sobotę 8 maja powalczy o marzenia każdego sportowca. Cały klub trzyma kciuki.  
Zawodnicy KS PIENINY z kwalifikacją do reprezentacji Polski na pierwszą część sezonu 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 16:34


W dniu wczorajszym zakończyły się dwutygodniowe starty kwalifikacyjne do reprezentacji. W kategorii seniorów Krzyszysztof Majerczak potwierdził swoją wysoka formę i pewnie awansował do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy i dwa Puchary Świata. Podczas Mistrzostw Europy we włoskiej Ivrei będzie starał się wywalczyć kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie Tokio 2021. W grupie juniorów kwalifikacje reprezentacyjną w konkurencji K1 oraz C1 wywalczył Mikołaj Mastalski. Z kolei wśród dziewcząt Martyna Bednarczyk uzyskała awans w konkurencji C1 oraz K1. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom oraz wszystkim tym którym udało się zakwalifikować do reprezentacji. Powodzenia w tych najważniejszych startach. 
Firma Empol nowym sponsorem Klubu PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 22. Kwiecień 2021 19:16


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma Empol została sponsorem klubu KS PIENINY w sezonie 2021. Dzięki wsparciu, będziemy mogli w większym stopniu wspomóc naszą młodzież w osiąganiu lepszych wyników sportowych. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaufanie. 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2021