Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
Puchar Burmistrza, podsumowanie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Niedziela, 10. Lipiec 2011 13:22

Wyniki

Zdjęcia

 
VI Puchar Burmistrza Szczawnicy PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 23. Czerwiec 2011 15:00

Miło nam poinformować, że nasz Klub realizuje od czerwca do października zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta i Gminy Szczawnica pt. "Kajakarstwo sposób na aktywny wypoczynek". W ramach projektu zostaną min. zorganizowane zajęcia treningowe, zawody kajakowe oraz zostanie wyremontowany budynek siłowni.

 
Informacje o naborze PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 19. Maj 2011 15:49

KS Pieniny ogłasza nabór dzieci i młodzieży, więcej informacji

 
Nie żyje Stanisław Węglarz, trener klubu PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 28. Marzec 2011 15:10

Marzec 2011 r. przejdzie do historii KS Pieniny jako jeden z najsmutniejszych okresów w historii działalności klubu. Po niespełna czterech tygodniach od śmierci prezesa Józefa Saraty do wieczności odszedł dzisiaj (28.03) długoletni trener klubu Stanisław Węglarz.

Trener Węglarz związany był z klubem od lat sześćdziesiątych, najpierw jako zawodnik, a później, po ukończeniu wrocławskiej AWF, z początkiem lat siedemdziesiątych już jako trener, w ostatnich latach pracował głównie z grupą młodzików. Funkcję tę pełnił do ostatnich miesięcy, aczkolwiek ciężka choroba nie pozwalała mu na aktywną pracę. Był wychowawcą olimpijczyków klubu, wielu medalistów MŚ i ME. Należy podkreślić, że tak jak prezes Sarata, również trener Węglarz pracował zgodnie z głównym założeniem klubu, jakie na każdym kroku wspólnie podkreślali, a więc pracą z dziećmi i młodzieżą, organizowaniem dla nich zawodów, przygotowywaniem ich do rywalizacji w starszych grupach, a w końcu do reprezentowania ojczystych barw na najważniejszych imprezach. Zawodnicy zawsze będą mieli w pamięci obraz trenera Węglarza, który w lecie przebywał nad brzegiem Dunajca, natomiast zimą brał narty biegowe i przeprowadzał treningi w Pieninach i Beskidzie Sądeckim, z czego również czerpał ogromną przyjemność.

Cześć Jego Pamięci!
 
Zapowiedzi na sezon 2011 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 22. Marzec 2011 22:19

W dziale wyniki, zapowiedzi pojawiły się zapowiedzi na imprezy organizowane przez KS Pieniny w tym sezonie


Pełny kalendarz na stronie PZKaj

 
<< Początek < Poprzednia 41 42 43 44 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2021