Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w slalomie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 11. Czerwiec 2015 20:18

W niedzielę w Wietrznicach rozegrano Otwarte Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w slalomie, do rywalizacji stanęły kluby z małopolski, a także z Leśnej, Drzewicy i Słowacji. W grupie seniorów w kategorii C1 kobiet zwyciężyła Ewa Hurkała. W konkurencjach juniorów w C2 drugie miejsce zajęli Konrad Szymanek i Rafał Sarata, w K1 juniorów srebro zdobył Krzysztof Majerczak, tuż za podium uplasował się Kacper Majerczak, Rafał Sarata zajął 6 miejsce, a Ernest Szczepaniak 15. W C1 juniorów srebrny medal zdobył Wiktor Czaja, Konrad Szymanek zajął czwarte miejsce.

W konkurencjach młodzików podobnie jak w sobotę bezapelacyjnie w konkurencjach C1 i K1 młodziczek zwyciężyła Małgorzata Mędoń, Kacper Zachwieja zwyciężył w konkurencji C1, w C2 trzecie miejsce zajęli Bartłomiej Szymanek i Kacper Zachwieja, w K1 młodzików nie było medalu, kolejne miejsca zajmowali: Mikołaj Mastalski - 7 miejsce, Bartłomiej Szymanek - ósme, Jakub Dyda - dziewiąte, Wiktor Regiec - dziesiąte, a Sebastian Waruś był 15.  

KS Pieniny bardzo dobrze zaprezentował się w klasyfikacji drużynowej, zajmując wysokie, drugie miejsce.

Pełne wyniki zawodów 


 
Puchar Ziemi Sądeckiej PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Czwartek, 11. Czerwiec 2015 20:02

W sobotę rozegrano w Wietrznicach Puchar Ziemi Sądeckiej. W konkurencji seniorów wysoką drugą lokatę w C1 kobiet zajęła Ewa Hurkała, w C2 mężczyzn na 4 miejscu uplasowała się osada Konrad Szymanek / Rafał Sarata. W grupie K1 mężczyzn odpowiednio na 8, 9 i 10 lokacie pojawili się Krzysztof Majerczak, Bartosz Kubik, Kacper Majerczak, 18 miejsce zajął Rafał Sarata, a 21 Ernest Szczepaniak, w C1 Wiktor Czaja zajął 10 miejsce, a Konrad Szymanek 11. 


W grupie młodzików w konkurencji K1 jak i C1 młodziczek pierwsze miejsce zajęła Małgorzata Mędoń, w C1 młodzików na drugim miejscu uplasował się Kacper Zachwieja, w K1 młodzików 5 miejsce zajął Bartłomiej Szymanek, Wiktor Regiec był 9, Sebastian Waruś 10.

Zawody były rozgrywane jako II rzut Ligi Młodzików i II rzut Pucharu Polski.

Pełne wyniki na stronie NOZK, tam też więcej informacji z kajaków

 
Stanisław Węglarz"Kowalik" PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 26. Maj 2015 10:45

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 25.05.2015 roku odszedł do wieczności Stanisław Węglarz "Kowalik" - zawodnik, działacz i wieloletni pracownik Klubu Sportowego "Pieniny" Szczawnica.

Msza św. i uroczystości pogrzebowe odbędą się na cmentarzu parafialnym w Szczawnicy 27.05.2015 /środa/ o godz. 16.00
Zarząd KS Pieniny Szczawnica

 
Mistrzostwa Świata Juniorów i U23 - podsumowanie PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 27. Kwiecień 2015 11:01

Podczas Mistrzostw Świata w brazylijskim Foz do Iguacu Krzysztof Majerczak zajął indywidualnie 22 miejsce. W zespole wraz z kolegami Wiktorem Sanderą (Start Nowy Sącz) i Jakubem Brzezińskim (AZS AWF Kraków) uplasował się na 4 miejscu, niewiele zabrakło do medalu, ale 8 punktów karnych przekreśliło szanse na medalowy wynik. Polacy w Brazylii zdobyli cztery medale. Po złoto indywidualnie sięgnęli w C2 Michał Wiercioch i Grzegorz Majerczak (AZS AWF Kraków). W C1 juniorów srebrny medal zdobył Kacper Sztuba (AZS AWF Kraków). Po srebrne medale sięgnęły także zespoły w K1 U23, w składzie Rafał Polaczyk, Maciej Okręglak, Jakub Brzeziński, oraz w C1 juniorów, w składzie Kacper Sztuba, Przemysław Nowak, Dominik Janur.

Wyniki mistrzostw

 
Mistrzostwa Świata Juniorów i U23 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Wtorek, 14. Kwiecień 2015 13:44


Krzysztof Majerczak będzie reprezentował barwy naszego kraju podczas Mistrzostw Świata Juniorów i U23 w brazylijskim Foz do Iguacu w dniach 22-26 kwietnia. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia. Liczymy na dobry wyniki zarówno indywidualnie w konkurencji K1, jak i w drużynie K1x3. Przypomnijmy, że w zeszłym sezonie Krzysztof bardzo dobrze zaprezentował się podczas Mistrzostw Europy Juniorów w macedońskim Skopje, zajmując indywidualnie 6 miejsce, a w zespole zdobywając brązowy medal. 

Oficjalna strona Mistrzostw

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2021