Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
Mistrzostwa Polski Seniorów 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Sierpień 2021 20:05


W dniach 06-08 sierpnia na krakowskim torze na Kolnej odbyły się 73 Mistrzostwa Polski Seniorów w slalomie kajakowym. Nasi zawodnicy wywalczyli dwa medale w konkurencjach indywidualnych. Na 1 miejscu w C-2mixt stanęli Martyna Bednarczyk i Konrad Szymanek a w konkurencji K1M 3 miejsce wywalczył Krzysztof Majerczak. W konkurencjach zespołowych na 3 miejscu w K1M stanęli Krzysztof Majerczak, Mikołaj Mastalski oraz Kacper Majerczak. Podczas tych zawodów odbywały się również kwalifikacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Juniorów i U23 , które już za niespełna dwa tygodnie odbędą się w Solkan na Słowenii. Nasi zawodnicy znaleźli się wśród powołanych na te zawody. Martyna Bednarczyk wystartuje w C1K, Mikołaj Mastalski w C1M a w konkurencji K1M nasz klub będzie miał dwóch reprezentantów: Mikołaja Mastalskiego oraz Wiktora Regieca. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki na Mistrzostwach Europy. 
Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2021 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Poniedziałek, 16. Sierpień 2021 19:41


W ostatni weekend lipca w Leśnej odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych). Zawodnikom naszego klubu udało się osiągnąć następujące lokaty: 


Kategoria Junior Młodszy:

- Martyna Bednarczyk zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w C-1, Mistrzyni Polski w K-1 oraz wraz z Tymoteuszem Słabiakiem złoty medal w C2 mixt,

- Tymoteusz Słabiak oprócz pierwszego miejsca w C2 mixt zajął 8 miejsce w C-1 oraz 10 miejsce w K-1,

- Oliwer Maciąga wywalczył 7 miejsce w K-1 oraz 9 miejsce w C-1 


Kategoria Junior:

- Wiktor Regiec wywalczył tytuł vice Mistrza Polski w K-1 a w kategorii C-1 uplasował się na 4 miejscu, 

- Mikołaj Mastalski w K-1 ukończył rywalizację na 10 miejscu a w C-1 wywalczył tytuł Vice Mistrza Polski Juniorów. 


Po raz pierwszy w Historii Mistrzostw Polski, rozegrana została konkurencja Extreme. Mikołaj Mastalski zajął 3 miejsce a Wiktor Regiec 4 miejsce.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników 
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020 PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Piątek, 30. Lipiec 2021 07:23


Podczas swojego olimpijskiego debiutu, nasz zawodnik Krzysztof Majerczak zajął 15 miejsce. W przejeździe półfinałowym osiągnął czas przejazdu 98,99 oraz 2 punkty karne co dało łączny wynik 100,99. Do ścisłego finału zabrakło 2,54 sekundy.


Wierzymy że zdobyte przez Krzysztofa doświadczenie podczas tego startu zaowocuje kolejnymi sukcesami w kolejnych zawodach. Do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu zostało już tylko 3 lata. Krzysiek gratulacje, cały Klub jest z Ciebie dumny. 
Krzysztof Majerczak z awansem do półfinału PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 28. Lipiec 2021 17:28


Krzysztof Majerczak awansował do piątkowego półfinału Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Po pierwszym przejeździe w którym otrzymał 2 pkt karne zajmował 17 miejsce (czas 99.86). W drugim przejeździe kwalifikacyjnym Krzysztof popłynął dynamiczniej na trasie, zachowując spokój podczas pokonywania bramek i awansował do półfinału z 17 miejsca (czas 95.21). Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinale.


Półfinały i finały odbędą się w piątek o godzinie 7 rano. 
Obóz w Pradze PDF Drukuj Email
Wpisał Administrator   
Środa, 28. Lipiec 2021 17:21


Grupa naszych zawodników wraz z trenerem Łukaszem przebywa na obozie w czeskiej Pradze, gdzie przygotowuje się do zbliżających startów. Mistrzostwa Polski Juniorów i Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży już 31.07-01.08 a tydzień później Mistrzostwa Polski Seniorów.


Na obozie oprócz trenowania będziemy mocno trzymali kciuki za olimpijczyków: Krzysztofa Majerczaka, Klaudię Zwolińską, Aleksandrę Stach oraz Grzegorza Hedwiga.


Pozdrawiamy z Pragi. 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
© 2021