Przekaż 1% podatku

Reklama

Wspierają nas

Aktualności
PLAKAT VI OGÓLNOPOLSKI MARATON KAJAKOWY SZLAKIEM ŚW. JANA PAWŁA II
Wtorek, 30. Wrzesień 2014 20:36

                                                  >>>>>>>>>>PLAKAT<<<<<<<<<<

 
ZAPOWIEDZ I PROGRAM VI Maraton
Poniedziałek, 29. Wrzesień 2014 20:20

VI OGÓLNOPOLSKI MARATON KAJAKOWY SZLAKIEM ŚW. JANA PAWŁA II

PRZEŁOM DUNAJCA, SROMOWCE WYŻNE – SZCZAWNICA

 
 
MP WYNIKI ZESPOŁY
Poniedziałek, 29. Wrzesień 2014 20:17

Zjazd_Zespoly Kobiety

ZJAZD_ZESPOLY Mężczyźni

 
MP WYNIKI ZJAZD I SPRINT
Poniedziałek, 29. Wrzesień 2014 20:06

WYNIKI SOBOTA

SPRINT_ELIMINACJE

SPRINT_ELIMINACJE 1

SPRINT_FINAL

SPRINT_FINAL 1

WETERANI


 
MP zjazd ---PLAKAT
Środa, 24. Wrzesień 2014 07:43
 
Mistrzostwa Polski Weteranów w zjeździe.
Poniedziałek, 22. Wrzesień 2014 20:21

Podczas rozgrywania MP w zjeździe zostaną przeprowadzone również zawody dla weteranów w kategoriach: - K1 M w dwóch grupach wiekowych /do 50 i powyżej 50 roku/ - C2 M - C1 M - K1 K Zawody dla weteranów zostaną rozegrane w dniu 27.09.2014 /sobota/ po starcie kobiet ok. godz. 13.00 i na trasie 2 km Hukowa Skała - Kotońka.

 
PROGRAM 71 INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI W ZJEŹDZIE KAJAKOWYM
Czwartek, 18. Wrzesień 2014 21:24

PROGRAM :71 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W ZJEŹDZIE 
ZAPOWIEDZ ZAWODÓW 71 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W ZJEŹDZIE KAJAKOWYM
Czwartek, 18. Wrzesień 2014 21:21

ZAPOWIEDZ ZAWODÓW  71 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W  ZJEŹDZIE KAJAKOWYM 

 
KUMULACJIA AKTYWNOŚĆ
Czwartek, 11. Wrzesień 2014 19:42

„KUMULACJA AKTYWNOŚCI” w Publicznym Gimnazjum w Szczawnicy

 

 

Organizatorem programu „Kumulacja Aktywności” jest Fundacja LOTTO Milion Marzeń. Jednym z celów tego programu jest zachęcanie młodzieży gimnazjalnej do aktywności fizycznej oraz szeroko pojęta edukacja społeczna. Program będzie realizowana przy współpracy i dofinansowaniu
 Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Realizacja programu polega na przeprowadzeniu zajęć sportowych dla młodzieży gimnazjalnej ze Szczawnicy. Zajęcia będą prowadzone od września 2014 do maja 2015 r., będą odbywać się dwa razy w tygodniu i obejmują różne dyscypliny sportowe: pływanie, kajakarstwo, wspinaczkę, zespołowe gry sportowe, narciarstwo biegowe. Program zajęć jest tak skonstruowany, aby każdy uczestnik mógł znaleźć odpowiadający mu rodzaj aktywności fizycznej. Zajęcia będą realizowane przy ścisłej współpracy z Publicznym Gimnazjum i Klubem Sportowym „Pieniny” Szczawnica, prowadzącym zajęcia będzie Jacek Żebracki.

Jak pokazują badania CBOS, przeprowadzone w 2012 roku na zlecenie Fundacji LOTTO Milion Marzeń, obecnie gimnazjaliści są mało aktywni fizycznie, a zajęcia sportowe nie kojarzą im się
z rozrywką, przyjemnością ani relaksem. Ponadto większość młodych ludzi wybiera siedzący tryb życia i spędza czas przed komputerem lub telewizorem. Te same badania potwierdzają,
że
największymi autorytetami dla młodzieży są sportowcy i to właśnie oni mogą skutecznie wpływać na zmiany postaw młodzieży. Poprzez program pokazujemy gimnazjalistom, że warto być aktywnym fizycznie, gdyż ma to dobroczynny wpływ nie tylko na zdrowie, ale także na samopoczucie i poziom zadowolenia z życia.

Zapraszamy na stronę: www.kumulacjaaktywnosci.pl gdzie znajdują się szczegółowe informacje.

 
Mistrzostwa Polski Młodzików
Wtorek, 02. Wrzesień 2014 09:24

Zawodnicy KS Pieniny wspaniale zaprezentowali się podczas Mistrzostw Polski młodzików rozegranych w niedzielę w Wietrznicach, wygrywając w czterech z pięciu konkurencji. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Małgorzata Mędoń w K1 i C1 młodziczek, Bartosz Kubik w K1, Kacper Zachwieja w C1. Na podium stanęli też: Kacper Zachwieja i Bartosz Kubik, drugie miejsce w C2 i Kacper Majerczak w K1. Gratulacje!

Wyniki

 
Zawody weteranów - Memoriał W. Piecyka
Wtorek, 02. Wrzesień 2014 09:22

Wyniki

 
Memoriał Wernerów 2014
Wtorek, 02. Wrzesień 2014 09:15

Po rywalizacji młodzików nadszedł czas na rywalizację w kategorii open. Zawody zaliczane były do klasyfikacji Pucharu Polski. W konkurencji C1 kobiet tzrecie miejsce zajęła Ewa Hurkała. W C1 mężczyzn bardzo wysokie, trzecie miejsce, zajął Wiktor Czaja, w gronie dużo starszych zawodników. W C2 mężczyzn na podium stanęli Oskar Maciąga / Wiktor Czaja zajmując drugie miejsce i Piotr Mędoń / Adam Czaja na miejscu trzecim. W konkurencji K1 mężczyzn najwyżej z KS Pieniny był Krzysztof Majerczak zajmując 4 miejsce. Gratulacje!

Wyniki

 
Memoriał Wernerów 2014 - Liga Młodzików
Wtorek, 02. Wrzesień 2014 09:03

Kolejny rzut Ligi Młodzików został rozegrany podczas Memoriału Wernerów w sobotę, rywalizacja miała ciekawy charakter ze względu na to, że w niedzielę zawodnicy rywalizowali o tytuł Mistrza Polski Młodzików. Zawodnicy KS Pieniny zajmowali czołowe miejsca w każdej konkurencji. W rywalizacji K1 młodziczek wygrała Małgorzata Mędoń, która zajęła również drugie miejsce w konkurencji C1. W C1 młodzików wygrał Kacper Zachwieja, a w parze z Bartoszem Kubikiem zajęli także pierwsze miejsce w C2. W K1 młodzików na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Kubik, a drugie miejsce zajął Kacper Majerczak. Gratulacje!  

Wyniki

 
Puchar Pienin
Sobota, 16. Sierpień 2014 19:39

W Krościenku została rozegrana kolejna edycja Międzynarodowego Pucharu Pienin im. Bronisława Warusia. Zawody były jednocześnie kolejną edycją Pucharu Polski i Ligi Młodzików. KS Pieniny wygrał w klasyfikacji drużynowej. Gratulacje! Najwyższe miejsca indywidualnie zajęli:

Kategoria K-1 M (młodzików)
- Bartosz Kubik I m.
- Kacper Majerczak II m.
- Ernest Szczepaniak IV m

Kategoria K-1 K (młodziczek)
- Małgorzata Mędoń I m.

Kategoria C-2 M (młodzików)
- Bartosz Kubik/Kacper Zachwieja I m.

Kategoria C-1 K (młodziczek)
- Małgorzata Mędoń III m.

Kategoria C-1 M (młodzików)
- Kacper Zachwieja III m.

Kategoria K-1 M (juniorów)
- Oskar Maciąga V m.

Kategoria C-2 M (juniorów)
- Oskar Maciąga/Wiktor Czaja II m.
- Konrad Szymanek/Rafał Sarata IV m.

Kategoria C-1 K (juniorek)
- Ewa Hurkała I m.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

© 2021